Wikipedia:Arotusõtarõ

Läteq: Wikipedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Arhiiv

Arhiiv


Arhiiv 1 (2005–2018)
Arhiiv 2 (2018–2020)

Seo om võrokeelidse Vikipeediä arotuskülg.
(This is the discussion page of the Võro Wikipedia.)

Olõq hää ja kirodaq taaha umaq võro Vikipeediät pututavaq küsümüseq, arvamisõq ja ettepanõgiq!
(Please write here your questions, considerations and suggestions about the Võro Wikipedia!)

Arotusõtarõ[toimõndaq lätteteksti]

Eestikeelses Vikipeedias on rahvusvaheliste teadete jaoks et:Vikipeedia arutelu:Saatkond. Ehk tasuks ka siin midagi sellist kasutusele võtta? Jääks siia rohkem eesti ja võrukeelset kraami. Arhiveerisin hetkel seda materjali hea hulga, aga sealt olidki praktiliselt kõik ainult rahvusvahelised teated. Nende suur hulk aga vast ei julgusta siia midagi kirjutama? Kruusamägi (arotus) 25. märtekuu 2020, kell 21:39 (UTC)

Eesti 1000[toimõndaq lätteteksti]

Eestiga seotud võtmeartiklitest on päris paljud võrukeelsest Vikipeediast puudu. Vastavas pingereas on võrukeelne viki 46. kohal. Nii kutsuksin üles just sealsete artiklitega tegelema. Muuhulgas aitaks see tõsta ka Eestiga seotud teemade tajutavat tähtsust teiste keeleversioonide jaoks. Kruusamägi (arotus) 25. märtekuu 2020, kell 21:39 (UTC)

MediaWiki:Edittools[toimõndaq lätteteksti]

Eestikeelses Vikipeedia jm on redigeerimiskasti alla selline asi. Ma tekitaks selle ka siia. Oleks sel juhul aga mingeid erisoove, et mis seal olema peaks või kommentaare selle kohta, et mida ei ole mõtet sinna lisada? Kruusamägi (arotus) 26. märtekuu 2020, kell 10:28 (UTC)